wniebowstąpienie pańskie 12.05.2024

• Jutro 13-go maja będzie pierwsze nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Msza św. rozpocznie się o godz. 19.00 na której zostanie także odmówiona litania loretańska do Matki Bożej z racji nabożeństwa majowego.

• W czwartek o godz. 16.30 będzie spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, które w sobotę będą uczestniczyć w Pierwszej Komunii św.

• Za tydzień przypada Uroczystość Zesłania Ducha Św., która kończy okres wielkanocny.

• Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 będzie spotkanie z rodzicami dzieci przeżywającymi w czerwcu rocznicę I Komunii św.

• Dziękuję mieszkańcom z Białego Zagłębia 1 kl. I i II za posprzątanie naszego kościoła. Za ofiarę złożoną na kwiaty i Mszę św., która będzie odprawiona w środę o godz. 18.00.

• W tym tygodniu świątynię przygotowują rodzice dzieci klas trzecich, które w sobotę przeżyją uroczystość pierwszokomunijną. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła.

• Zachęcam do nabycia i lektury tygodników katolickich„Niedziela”, „Gość niedzielny”, oraz czasopism „Miłujcie się”, „Mały Gość Niedzielny”  i „Promyczek Dobra”.

Do wieczności odszedł +Dariusz Jas. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…