4 niedziela wielkanocna 11.05.2025

  • We wtorek 13-go maja będzie pierwsze nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Msza św. rozpocznie się o godz. 19.00 na której zostanie także odmówiona litania loretańska do Matki Bożej z racji nabożeństwa majowego. Nie przychodzimy na 18.00, lecz na 19.00.

  • W środę przypada święto Apostoła św. Macieja; w piątek św. Andrzeja Boboli.

  • W czwartek o godz. 16.30 będzie spowiedź dzieci pierwszokomunijnych, które w sobotę będą uczestniczyć w pierwszej Komunii św. o godz. 11.00 ( spowiedź także ich rodziców ).

  • Dziękuję za wczorajsze generalne sprzątanie naszego kościoła rodzicom dzieci komunijnych. Druga część sprzątania będzie przed sobotą komunijną. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła.

  • Zachęcam do nabycia i lektury tygodników katolickich„Niedziela”, „Gość niedzielny”, oraz czasopism „Miłujcie się”, „Mały Gość Niedzielny”  i „Promyczek Dobra”.

 Do wieczności odeszli :

+Janusz Szwed

+Grażyna Woźniak

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

WSZYSTKIM ŻYCZYMY DOBREGO TYGODNIA
BOŻEJ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA NA KAŻDY DZIEŃ