3 niedziela zwykła 22.01.2022

1. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 będzie Msza św. dla dzieci komunijnych z poświęceniem świec

2. Dziękuję mieszkańcom z ul Szkolnej 7 kl. III i IV za  posprzątanie naszego kościoła, za ofiarę złożoną na  Mszę św., która będzie odprawiona w środę o godz. 7.00. W sobotę do sprzątania kościoła na godz. 10.00 zapraszam mieszkańców z ul. Szkolnej 9 kl. I i II. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła i za kolędę.

1. Zachęcam do nabycia i lektury tygodników katolickich„Niedziela”, „Gość niedzielny”, oraz czasopism „Miłujcie się”, „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek Dobra”.

Wizyta duszpasterska w tym tygodniu ( 23 – 28 stycznia )

• Poniedziałek – Szkolna 7 / od kl. I / i od Zgórska 5 „c”

• Wtorek – Białe Zagłębie 5 / od kl. I i III /

• Środa – Białe Zagłębie 11 / od kl. I i III /