24 niedziela zwykła 12.09.2021

• Jutro o godz. 18.00 będzie odprawione kolejne nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła. W tym dniu przypada również wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • We wtorek jest święto podwyższenia Krzyża św.
  • W środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, w czwartek św. męczenników Korneliusza, papież i Cypriana, biskupa.
  • W sobotę przeżywamy święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  • W trzeci czwartek miesiąca przed Mszą św. będzie nowenna do św. Józefa.
  • Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym będą przeżywać Rocznicę Pierwszej Komunii św.
  • Z racji dzisiejszej beatyfikacji polskich świętych, pod chórem jest wystawiony specjalny numer gościa niedzielnego, który jest poświęcony życiu bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego i bł. Matki Elżbiety Róży Czackiej.
  • Dziękuję mieszkańcom Dobrzączki ( 3 osoby ) za posprzątanie naszej świątyni, za ofiarę złożoną na kwiaty, kościół i Mszę św., która będzie odprawiona w środę o godz. 18.00. W sobotę na godz. 10.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Zgórska z ul. Leśnej, Cyprysowej i Cedrowej. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.