10 niedziela zwykła 9.06.2024

• W środę po Mszy św. wieczorowej będzie spotkanie Apostolatu Maryjnego.

• W czwartek 13 czerwca będzie kolejne nabożeństwo Fatimskie. Msza św. rozpocznie się o godz. 19.00. będzie odmówiona litania do Serca Jezusowego, cząstka różańca i procesja wokół kościoła.

• W najbliższą sobotę 15 czerwca wyrusza nasza pielgrzymka autokarowa do Torunia i Lichenia. Wyjazd spod kościoła nastąpi o godz. 6.00. udajemy się do Torunia. Na nocleg jedziemy do Lichenia. Tam będziemy mieli kolację, śniadanie i obiad. Zwolniły się dwa miejsca.

• Dziękuję rodzicom klas czwartych, rocznicowych za przygotowanie świątyni na dzisiejszą uroczystość i za złożony dar ołtarza. Bóg zapłać. W sobotę świątynię przygotowują rodzice ze swoimi dziećmi, które 17 czerwca przyjmą sakrament bierzmowania. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby Kościoła.

• Zachęcam do nabycia i lektury tygodników katolickich„Niedziela”, „Gość niedzielny”, oraz czasopism „Miłujcie się”, „Mały Gość Niedzielny”  i „Promyczek Dobra”.

• Do wieczności odeszli:

+Krystyna Pawłowska

+Bogdan Król

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…